Apie mus

Draudimo brokerių įmonėje „Jota“ dirba profesionalūs draudimo konsultantai – draudimo brokeriai.

Svarbiausias mūsų tikslas – padėti pasirinkti tokias draudimo sąlygas, kurios būtų naudingiausios mūsų klientui.

Esame subūrę profesionalų komandą, pasiruošusią operatyviai reaguoti į klientų poreikius. Turime darbo patirties dirbant tiek su stambiomis, tiek ir su smulkesnėmis įmonėmis bei fiziniais asmenimis.

Mūsų užduotis – profesionaliai ir kompetetingai padėti klientui, parenkant adekvačią draudimo apsaugą, paruošti palankią ir visapusišką informaciją draudimo ir perdraudimo rinkoms, derėtis su draudimo bendrovėmis dėl sąlygų bei konkurencingų kainų, užtikrinti patikimą perdraudimą, sklandų draudiminių įvykių administravimą.

„Jota“ glaudžiai bendradarbiauja su didžiausiomis ir patikimiausiomis Lietuvos draudimo bendrovėmis, siūlančiomis tiek gyvybės, tiek ne gyvybės draudimo produktus, šiuo metu egzistuojančius rinkoje. Savo partneriams taikome griežtus finansinio stabilumo, nepriekaištingos žalų reguliavimo istorijos kriterijus.

Mes apdrausime viską, kas yra draudžiama, pradedant įmonės veikla, darbuotojais, vežamais kroviniais, civiline atsakomybe, baigiant asmeniniu turtu, transporto priemonių privalomuoju ir savanorišku (kasko) draudimu, asmens draudimu nuo nelaimingų atsitikimų ar medicininėmis išlaidomis kelionės metu. Pas mus taip pat galima sudaryti gyvybės draudimo bei pensijų kaupimo sutartis. Tiesiog susisiekite su mūsų brokeriais.

 

UADBB "Jota". Visos teisės saugomos.